Людям із порушенням зору
Стандартна версія
A+ A-

Про стан розгляду запитів на публічну інформацію

Звіт про розгляд запитів на отримання публічної інформації за перше півріччя 2024 року

За І півріччя 2024 року до Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області надійшло 8 запитів на отримання публічної інформації.

Надійшло 3 запити через Держпродспоживслужбу, 3 - електронною поштою та 2 -  безпосередньо подані запитувачами інформації.

6 запитів отримано від фізичних осіб та 2 – від громадських організацій.

З питань захисту прав споживачів надійшов 1 запит на публічну інформацію (12,5%); з питань безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини – 2 (25%); з питань дотримання санітарного законодавства – 3 (37,5%); з інших питань (кадрова політика, праця і заробітна плата) – 2 (25%).

На 1 запит відмовлено у наданні інформації відповідно до п.1 ч.1 ст. 22 ЗУ «Про доступ до публічної інформації», на інші запити інформацію надано у визначені законодавством терміни.

 

Звіт про розгляд запитів на отримання публічної інформації за 2023 рік

Протягом 2023 року до Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області надійшло 18 запитів на отримання публічної інформації.

Надійшло 9 запитів через Держпродспоживслужбу, 1 – через Кіровоградський регіональний контактний центр, 1 - поштою та 5 - електронною поштою, 2 -  безпосередньо подані запитувачами інформації.

12 запитів отримано від фізичних осіб, 3 - від юридичних осіб та 3 – від громадської організації.

З питань захисту прав споживачів надійшло 4 запити на публічну інформацію (22,2%); з питань безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини – 4 (22,2%); з питань дотримання санітарного законодавства – 3 (16,7%); з інших питань – 7 (38,9%).

На всі отримані запити інформацію надано.

 

Звіт про розгляд запитів на публічну інформацію за перше півріччя 2023 року

Протягом першого півріччя 2023 року до Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області надійшло 7 запитів на публічну інформацію.

Надійшло 5 запитів електронною поштою, 1 - поштою, 1 - подано запитувачами особисто.

6 запитів надійшло від фізичних осіб, 1 – від юридичної особи.

2 запити стосувалися питань санітарного законодавства та забруднення навколишнього середовища; 1 – безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини; 4 – інших питань.

Результати розгляду запитів на публічну інформацію наступні: на 6 запитів інформацію надано; стосовно питань, порушених в 1 запиті, Головне управління не є розпорядником запитуваної інформації.

 

Звіт про розгляд запитів на отримання публічної інформації за 2022 рік

Протягом 2022 року до Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області надійшло 12 запитів на отримання публічної інформації.

Надійшло 7 запитів через Держпродспоживслужбу, 5 - електронною поштою безпосередньо від запитувачів інформації.

8 запитів отримано від фізичних осіб, 3 - від юридичних осіб та 1 – від громадської організації.

З питань захисту прав споживачів надійшло 5 запитів на публічну інформацію (41,6%); з питань безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини – 3 (25%); з питань дотримання санітарного законодавства – 1 (8,3%); з інших питань – 3 (25%).

На всі отримані запити інформацію надано.

 

Протягом першого півріччя 2022 року до Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області надійшло 7 запитів на отримання публічної інформації.

Надійшло 5 запитів через Держпродспоживслужбу, 2 - електронною поштою.

5 запитів отримано від фізичних осіб, по одному запиту - від юридичної особи та громадської організації.

З питань захисту прав споживачів надійшло 4 запити на публічну інформацію (57,14 %). З питань безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини – 2 (28,57%); з інших питань – 1 (14,28%).

На всі отримані запити інформацію надано.

 

Звіт про розгляд запитів на отримання публічної інформації за 2021 рік

Протягом 2021 року до Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області надійшло 44 запити на отримання публічної інформації.

Надійшло 5 запитів через Держпродспоживслужбу, 25 - електронною поштою, 6 – поштою, 8 подані запитувачами особисто.

26 запитів отримано від фізичних осіб, 9 – від юридичних осіб, 1 – з інтернет-видання, 8 - від громадських організацій.

З питань захисту прав споживачів надійшло 11 запитів на публічну інформацію (25%). З питань дотримання санітарного законодавства та забруднення навколишнього середовища – 10 (22,73%); безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини – 4 (9,09%); з інших питань – 19 (43,18%).

Результати розгляду запитів наступні: на 38 запитів інформацію надано, на 6 запитів дано відповіді про те, що Головне управління не володіє запитуваною інформацією або не є її розпорядником.

 

Звіт про розгляд запитів на публічну інформацію за перше півріччя 2021 року

Протягом першого півріччя 2021 року до Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області надійшло 25 запитів на публічну інформацію.

Надійшло 17 запитів електронною поштою, 3 - поштою, 5 - подано запитувачами особисто.

12 запитів надійшло від фізичних осіб, 8 – від юридичних осіб, у т.ч ЗМІ, 5 - від громадських організацій.

5 запитів стосувалися питань санітарного законодавства та забруднення навколишнього середовища; 4 - захисту споживачів; 3 – реклами; 3 – безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини; 10 – інших питань.

Результати розгляду запитів на публічну інформацію наступні: на 19 запитів інформацію надано; стосовно питань, порушених у 6 запитах, Головне управління не є розпорядником запитуваної інформації.

 

Звіт про розгляд запитів на отримання публічної інформації за 2020 рік

Протягом 2020 року до Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області надійшло 34 запити на отримання публічної інформації.

Надійшло 29 запитів електронною поштою, 2 – поштою, 3 – подані запитувачами особисто.

23 запити – від фізичних осіб, 4 – від юридичних осіб, 7 - від громадських організацій.

Найбільше надійшло запитів на публічну інформацію з питань забруднення навколишнього середовища та дотримання санітарного законодавства – 10 (29%); далі - безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини – 9 (понад 26%); захисту прав споживачів – 6 (близько 18%).

Результати розгляду запитів наступні: на 28 запитів інформацію надано, на 5 запитів дано відповіді про те, що Головне управління не є розпорядником запитуваної інформації, 1 запит відкликано запитувачем.

 

Звіт про розгляд запитів на публічну інформацію за перше півріччя 2020 року

Протягом першого півріччя 2020 року до Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області надійшло 10 запитів на публічну інформацію.

Надійшло 9 запитів електронною поштою, 1 подано запитувачем особисто.

5 запитів – від фізичних осіб, 1 - від фізичної особи-підприємця, 3 – від юридичних осіб, 1 - від громадської організації.

Надійшло 4 запити з питань реєстрації сільськогосподарської техніки, 3 – щодо дотримання санітарного законодавства, 2 – безпечності харчових продуктів, 1 – з інших питань.

Результати розгляду запитів на публічну інформацію наступні: на 6 запитів інформацію надано; стосовно питань, порушених у трьох запитах, Головне управління не є розпорядником запитуваної інформації; 1 запит відкликаний запитувачем.

 

Звіт про розгляд запитів на публічну інформацію за 2019 рік

Протягом 2019 року до Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області надійшов 21 запит на публічну інформацію.

Надійшло 16 запитів електронною поштою, 1 – поштою, 4 – подані особисто запитувачами.

15 запитів – від фізичних осіб, 1 – від юридичної особи (ЗМІ), 5 - від громадських організацій.

Надійшло 11 запитів з питань захисту прав споживачів, 3 – ветеринарної медицини, 2 – безпечності харчових продуктів,2 – щодо дотримання санітарного законодавства, 3 – з інших питань.

Результати розгляду запитів на публічну інформацію наступні: на 18 запитів інформацію надано; стосовно питань, порушених у двох запитах, заходи контролю не проводилися, відповідно документи не створювалися; 1 запит переслано за належністю.

 

Звіт про розгляд запитів на публічну інформацію за перше півріччя 2019 року

Протягом першого півріччя 2019 року до Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області (далі – Головне управління) надійшло 10 запитів на публічну інформацію.

Надійшло 7 запитів електронною поштою, 1 – поштою, 2 – подані особисто запитувачами. 7 запитів – від фізичних осіб, 1 – від юридичної особи (ЗМІ), 2 -від громадських організацій.

Надійшло 7 запитів з питань захисту прав споживачів, 1 – щодо дотримання санітарного законодавства, 1 – ветеринарної медицини, 1 – з інших питань.

Зокрема, запити з питань захисту прав споживачів стосувалися інформації про порушення прав споживачів у сферах: житлово-комунального господарства, мови обслуговування, заборони реклами тютюнових виробів, а також надання копій документів, створених у ході розгляду звернень громадян, у т.ч. за результатами позапланової перевірки тощо.

У запиті з питань дотримання санітарного законодавства запитувалася інформація щодо кількості в області складів пестицидів та агрохімікатів, що мають санітарні паспорти. У запиті з питань ветеринарної медицини – щодо наявності лабораторій, діяльність яких пов’язана зі зберіганням, дослідженням тощо вірусів і бактерій.

Інформацію і відповіді на запити надано в термін 5 робочих днів.

 

Звіт про розгляд запитів на публічну інформацію за 2018 рік

Протягом 2018 року до Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області (далі – Головне управління) надійшло 47 запитів на публічну інформацію.

Надійшло 25 запитів електронною поштою, 14 – поштою, 1 – засобами телефонного зв’язку, 7 – подані особисто запитувачами.

30 запитів – від фізичних осіб, п’ять – від юридичних, по 6 запитів від ЗМІ та громадських організацій.

Надійшло 15 запитів з питань захисту прав споживачів, 13 – щодо дотримання санітарного законодавства, 9 – безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, 4 – реєстрації сільгосптехніки чи перебування її в арешті, 1 – з фітосанітарних питань. Ще 5 запитів – з інших питань, а саме: дотримання вимог трудового законодавства; ведення реєстрів і баз даних; заохочення працівників Головного управління; проведення заходу державного нагляду (контролю), кількості вхідної кореспонденції від суб’єктів господарювання.

Що стосується результатів розгляду запитів на публічну інформацію, то на 39 запитів надано інформацію; 3 запити направлено належним розпорядникам інформації; з питань, порушених у трьох запитах, Головне управління не є розпорядником інформації; з питань, про які йшлося у двох запитах, порушення не були виявлені, отже, документи не створювалися в процесі виконання повноважень.

Інформацію і відповіді на запити надано в термін 5 робочих днів.

 

Звіт про розгляд запитів на публічну інформацію за 9 місяців 2018 року

За 9 місяців 2018 року до Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області (далі – Головне управління) надійшло 37 запитів на публічну інформацію.

Надійшло 23 запити електронною поштою, 10 – поштою, 1 – засобами телефонного зв’язку, 3 – подані особисто запитувачами. 22 запити – від фізичних осіб, п’ять – від юридичних, по стільки ж запитів від редакцій ЗМІ та громадських організацій.

Надійшло 10 запитів з питань дотримання санітарного законодавства, 9 – щодо безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, 8 - захисту прав споживачів, 4 – реєстрації сільгосптехніки чи перебування її в арешті, 1 – з фітосанітарних питань. Ще 5 запитів – з інших питань, а саме: дотримання вимог трудового законодавства; ведення реєстрів і баз даних; заохочення працівників Головного управління; проведення заходу державного нагляду (контролю), кількості вхідної кореспонденції від суб’єктів господарювання.

Що стосується результатів розгляду запитів на публічну інформацію, то на 30 запитів надано інформацію; 2 запити направлено належним розпорядникам інформації; з питань, порушених у трьох запитах, Головне управління не є розпорядником інформації; з питань, про які йшлося у двох запитах, порушення не були виявлені, відповідно документи не створювалися і не були отримані в процесі виконання повноважень.

Інформацію і відповіді на запити надано в термін 5 робочих днів.

 

Звіт про розгляд запитів на публічну інформацію в першому півріччі 2018 року

У першому півріччі 2018 року до Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області (далі – Головне управління) надійшло 23 запити на публічну інформацію.

Надійшло 14 запитів електронною поштою, 8 – поштою, 1 – засобами телефонного зв’язку. 12 запитів – від фізичних осіб, чотири – від юридичних, три запити – від редакцій ЗМІ, чотири - від громадських організацій.

Надійшло 6 запитів з питань безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, стільки ж – з питань дотримання санітарного законодавства, 3 - з питань захисту прав споживачів, 4 – з питань реєстрації сільгосптехніки чи перебування її в арешті. Ще 4 запити – з інших питань, а саме: дотримання вимог трудового законодавства; ведення реєстрів і баз даних; заохочення працівників Головного управління; проведення заходу державного нагляду (контролю).

Що стосується результатів розгляду запитів на публічну інформацію, то 2 запити направлено за належністю, на 16 запитів надано інформацію; з питань, порушених у трьох запитах, Головне управління не є розпорядником інформації; з питань, порушених у двох запитах, порушення не були виявлені, відповідно документи не створювалися і не були отримані в процесі виконання повноважень.

Інформацію і відповіді на запити надано в термін 5 робочих днів.

 

Звіт про розгляд запитів на публічну інформацію в першому кварталі 2018 року

У першому кварталі 2018 року до Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області (далі – Головне управління) надійшло 11 запитів на публічну інформацію.

Надійшло п’ять запитів електронною поштою, шість - поштою. Чотири запити – від фізичних осіб, стільки ж – від юридичних, три запити – від громадських організацій.

Надійшло два запити з питань захисту прав споживачів, стільки ж – з питань дотримання санітарного законодавства, чотири запити – з питань реєстрації сільгосптехніки чи перебування її в арешті. Ще три запити – з інших питань, а саме: дотримання вимог трудового законодавства; ведення реєстрів і баз даних; заохочення працівників Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області.

Що стосується результатів розгляду запитів на публічну інформацію, то один запит направлено за належністю, на десять запитів надано інформацію.

Відповіді на запити надано в термін 5 робочих днів.

 

Звіт про розгляд запитів на публічну інформацію в четвертому кварталі 2017 року

У четвертому кварталі 2017 року до Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області (далі – Головне управління) надійшов 1 запит на публічну інформацію.
Запит надійшов електронною поштою від фізичної особи і стосувався інформації, розпорядником якої не є Головне управління. Частина питань була розглянута в рамках Закону України «Про звернення громадян». Заявнику надана відповідь.

 

Звіт про розгляд запитів на публічну інформацію в третьому кварталі 2017 року

У третьому кварталі 2017 року до Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області надійшло п'ять запитів на публічну інформацію.

Три запити надійшли електронною поштою, два - поштою. Два запити – від громадських організацій без статусу юридичної особи, три – від фізичної особи.

Була запитана інформація з довідково-інформаційних та розпорядчих документів, інформація щодо адміністративної послуги з отримання санітарного паспортана право одержання, зберігання і застосування пестицидів і мінеральних добрив.

Усі запити задоволені.

 

У другому кварталі 2017 року до Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області надійшло два запити на публічну інформацію.

Електронною поштою надійшов один запит, ще один доставлений особисто запитувачем. Один запит – від юридичної особи, інший – від фізичної.

Запитувана інформація стосувалася дотримання підприємствами вимог санітарного законодавства щодо безпечного виробництва, транспортування, зберігання, застосування пестицидів і агрохімікатів, а також матеріалів розгляду звернення.

Інформація на запити надана протягом 5 робочих днів.

 

 У першому кварталі 2017 року до Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області надійшло 6 запитів на публічну інформацію.

Поштою надійшло 3 запити, стільки ж - електронною поштою.

Від фізичних осіб – 4 запити, від юридичних осіб – 1, від журналістів (інформаційного агентства) – 1.

Запитувана інформація стосувалася вжитих заходів за порушення санітарних норм; надання копій документів стосовно розгляду звернень, заявниками яких були запитувачі інформації; наявності зареєстрованої техніки у суб’єкта господарювання; чисельності працюючих у Головному управлінні Держпродспоживслужби в Кіровоградській області, в т.ч. держслужбовців, здійснених їм виплат за період діяльності; виплачених в області сум компенсацій власникам вилучених тварин у зв’язку з АЧС.

Усім запитувачам надана інформація в термін 5 робочих днів.


Print
PDF
Email

Мапа сайту

Напрямки